Z&PC de Houtrib

Contact

Als je in contact wilt komen met iemand van de Houtrib kan je gebruik maken van de onderstaande gegevens:

Contactgegevens:

NaamE-mailadressen
VoorzitterKees-Jan Kuijervoorzitter@houtrib.nl
SecretarisRutger den Bruigomsecretaris@houtrib.nl
PenningmeesterDennis Olthofpenningmeester@houtrib.nl
Coordinator waterpoloRutger Gerritsenwaterpolo@houtrib.nl
Coordinator synchroonzwemmenYvonne Schuttevaar/ Hanne Lobbestealsynchroonzwemmen@houtrib.nl
Coordinator trim-/masterzwemmenKarel Wethmartrimzwemmen@houtrib.nl
Ledenadministratievacant 
VertrouwenspersonenMirjam Kuenen 
Jurytafel waterpoloTom Melching 
Sponsorcommissie  

Adres & overige gegevens:

WedstrijdlocatieSportcentrum de Koploper
Badweg 21
8223 PA Lelystad
PostadresZ.&P.C. de Houtrib
Buitenplaats 14
8212 AH Lelystad
BankrekeningIBAN: NL30 INGB 0000667907
K.v.K. nummer40060089

© 2020 Z&PC de Houtrib

Thema door Anders Norén